Hlavní navigace

Mobil21 bude mobilní síť zaměřená na lidi s útratou 200 až 300 korun

17. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

IPEX se ohlásil jako partner virtuálního operátora GTS a oznámil, že od 1. července spustí síť „Mobil21“ složenou z různých místních poskytovatelů.

V úterý představila společnost GTS svůj záměr otevřít trh služeb GSM pro místní poskytovatele, a už se ohlásil partner GTS s konkrétnější představou: společnost IPEX oznámila, že ve spolupráci s GTS chce od 1. července spustit „Mobil21“, partnerskou síť složenou z mnoha místních poskytovatelů, kterým dopomůže k doplnění poskytovaných služeb internetu, televize a pevných linek o služby mobilní. V součtu by nabídka měla dosáhnout na 150 tisíc koncových účastníků, tvrdí IPEX.

Na rozdíl od GTS, jehož přímá koncová nabídka je zaměřena na firmy, IPEX přichází s ceníkem zaměřeným především na zákazníky „občanské“; cílí na lidi s obvyklou mobilní útratou v rozsahu 200—300 korun měsíčně.

Až bude spuštěn web Mobil21, bude si na něm moci zákazník vybrat, na kterého místního poskytovatele v síti se obrátí.


Autor: IPEX

Povšimněme si, že nabídka počítá s úvazkem na pouhých šest měsíců.

Toto je však ceník referenční, který IPEX zveřejnil pro obecnou představu úrovně cen v partnerské síti Mobil21. Jednotliví partneři IPEX si mohou ceník doplnit nebo nahradit vlastními zvláštními nabídkami, popřípadě mobilní službu zahrnout do balíčku více služeb za zvláštní cenu. IPEX je v tom nebude omezovat.

Content tip EARLY

Veškerou zákaznickou péči si obstarají jednotliví poskytovatelé zapojení do sítě Mobil21; s nimi bude zákazník vstupovat do smluvního vztahu. IPEX zajišťuje síť Mobil21 po stránce technické.

Roaming pro síť Mobil21 slibuje IPEX až na září. To proto, že odladění zúčtování roamingu si vyžádá delší čas, sdělil Lupě Ing. Pavel Píštěk, místopředseda představenstva společnosti IPEX.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).