Hlavní navigace

GTS

T-Mobile si po spojení s GTS věří na dalších dvacet tisíc firemních zákazníků

Deutsche Telekom může díky GTS rozjet nabídku pevné i mobilní sítě už v deseti zemích Evropy. Zatím se propouštět nechystá.

12. 6. 2014 9:10
Doba čtení: 2 minuty

Primární datové centrum Active 24 se stěhuje k Českým radiokomunikacím

Firma mění provozovatele po deseti letech. Z CE Colo se přesune do datového centra DC TOWER. Migrace služeb bude probíhat postupně od června do září.

Doba čtení: 1 minuta

Evropská komise schválila Deutsche Telekomu koupi GTS Central Europe

Majitel českého T-Mobilu může začít s integrací společnosti GTS Central Europe. S akvizicí za více než půl miliardy eur souhlasí Evropská komise.

15. 4. 2014 14:51
Doba čtení: 1 minuta

T-Mobile nechce být jen operátor, šanci vidí v datových službách pro firmy

Cloud, BYOD, internet věcí, M2M, big data – T-Mobile se chce posunout více k poskytování ICT služeb a neváhá k tomu použít všechny módní zkratky, na které si jen vzpomenete.

Doba čtení: 2 minuty

Síť GTS Czech dopoledne zasáhl DDoS útok, zpomalil některé weby

Infrastruktura jedné z největších českých telekomunikačních firem GTS Czech se dnes stala terčem DDoS útoku, který zpomalil přístup k některým službám.

Doba čtení: 1 minuta

Spolumajitel T-Mobilu za více než půl miliardy eur kupuje firmu GTS Central Europe

Deutsche Telekom tvrdí, že lokální společnosti v Česku a Polsku, zaměřené nyní primárně na mobilní služby, budou díky transakci profitovat z dodatečné fixní infrastruktury.

Doba čtení: 2 minuty

Virtuál 99mobile cílí na zákazníky, kteří za mobil utratí do 400 Kč měsíčně

Nový virtuál nenabízí předplacené služby ani neomezené hovory. Jen tarify s nízkými paušály a nízkým hovorným: 1,49 Kč do všech sítí. Kompenzuje to zpoplatněním dalších úkonů.

Doba čtení: 11 minut

Mobil21 bude mobilní síť zaměřená na lidi s útratou 200 až 300 korun

IPEX se ohlásil jako partner virtuálního operátora GTS a oznámil, že od 1. července spustí síť „Mobil21“ složenou z různých místních poskytovatelů.

Doba čtení: 1 minuta

Velkoobchodní nabídka GTS otevře stavidla mnoha místním „takyvirtuálům“

GTS Czech nejen představilo své GSM tarify pro firmy. Díky jeho velkoobchodní nabídce nás čeká rozmach balíčků komunikačních služeb nabízených nejrůznějšími místními poskytovateli.

Doba čtení: 5 minut

GTS Czech představilo ceny svých mobilních telekomunikač­ních služeb

GTS dnes představilo ceny, za které od května nabízí mobilní hlasové a datové služby firmám; ty však začne poskytovat až v druhé polovině června; dosud se zkoušejí.

Doba čtení: 1 minuta

Skupina GTS dokázala i přes pokles tržeb zvýšit loni provozní zisk

Společnost GTS Central Europe loni investovala zejména do rozšiřování vlastní sítě. V Česku se zaměřila například na rozvoj bezdrátových sítí založených na technologii FWA.

20. 2. 2013 14:52
Doba čtení: 1 minuta

Dalším virtuálním operátorem v Česku bude GTS, služby spustí od léta

Firma GTS oznámila, že s T-Mobilem uzavřela dohodu o poskytování mobilních služeb v České republice. Nový operátor se zaměří na firemní zákazníky.

Doba čtení: 1 minuta