Hlavní navigace

Mobilní verze blogů na Bloguje.cz

1. 7. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Oblíbená česká služba Bloguje.cz nově poskytuje hostované blogy ve verzi optimalizované pro mobilní telefony. Bohužel do prohlížeče v mobilu nestačí zadat originální adresu blogu, aby se automaticky zobrazila mobilní verze. Ta je vždy dostupná na samostatné adrese skládající se z názvu blogu a doplněná o .bloguj.mobi. Například mobilní verze blogu jasnapaka.bloguje.cz je na jasnapaka.bloguj.mobi. Bloguje.cz novou funkci připravilo ve spolupráci se společností Wirenode, která provozuje službu…

Oblíbená česká služba Bloguje.cz nově poskytuje hostované blogy ve verzi optimalizované pro mobilní telefony. Bohužel do prohlížeče v mobilu nestačí zadat originální adresu blogu, aby se automaticky zobrazila mobilní verze. Ta je vždy dostupná na samostatné adrese skládající se z názvu blogu a doplněná o .bloguj.mobi. Například mobilní verze blogu jasnapaka.blo­guje.cz je na jasnapaka.blo­guj.mobi. Bloguje.cz novou funkci připravilo ve spolupráci se společností Wirenode, která provozuje službu pro generování mobilních verzí blogů, o níž jsme vás před časem informovali. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.