Hlavní navigace

Muzika CS se objeví v O2TV, podepsala smlouvu s Telefónikou

23. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 4. 2010

Nový česko-slovenský retro hudební kanál Muzika CS z portfolia společnosti Film Europe slovenského podnikatele Ivana Hronce se objeví v nabídce placené digitální televize přes pevnou linku O2TV. Včera jsem v Praze podepsal smlouvu s Telefónikou O2, potvrdil Hronec serveru DigiZone.cz. Stanice již zkušebně vysílá přes IPTV služby Magio a FiberTV na Slovensku.

K TÉMATU: Nový hudební kanál Muzika CS by měl začít vysílat už v dubnu

Provozovatel nového hudebního kanálu, který bude přímou konkurencí nedávno spuštěné české Retro Music Television, usiluje rovněž o smlouvu s největší českou a slovenskou kabelovou společností UPC. S UPC to vždy dost dlouho trvá. Filmbox jsme tam dostávali tři a půl roku. Ale jsem člověk, který klidně jedná na dlouhé lokty, připustil Hronec v nedávném rozhovoru pro DigiZone.cz.

MM socky3

ROZHOVOR: Kino CS, Doku CS a Muzika CS v nabídce UPC? Klidně si počkám, říká jejich majitel

Společnost Film Europe provozuje v rámci svých CS kanálů také filmovou stanici Kino CS a dokumentární Doku CS. Ivanu Hronci rovněž patří filmové kanály Filmbox, Filmbox Extra a Filmbox HD. V sousedním Polsku provozuje rovněž Filmbox Family, který by se měl letos objevit v české lokalizované verzi.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.