Hlavní navigace

Na HDTV Foru se bude prezentovat i IPTV operátor Mattes AD

20. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
20. 4. 2009

Ani společnost Mattes AD, která je poskytovatelem IPTV produktu 802.tv, nebude chybět na akci HDTV Forum, která se koná 21. a 22. dubna v hotelu Corinthia Towers v Praze. Kromě své programové nabídky, mezi níž je možné najít 12 HDTV kanálů, se bude prezentovat také svými technickými přednostmi, díky kterým zaujala řadu svých zákazníků. Jde např. o velikost datového toku – Mattes AD nabízí většinu kanálů až s 15 Mbps.

ČTĚTE TAKÉ: Na HDTV Fóru nebude chybět ani odbavovací pracoviště

Náš projekt umístění HD enkodéru společnosti HaiVision ve studiu TV Barrandov je nominován na cenu za inovaci na letošním ročníku veletrhu IBC v Amsterdamu, jedné z nejvýznamnějších akcí v oblasti elektronických médií, konstatoval obchodní ředitel společnosti Jiří Banáš. Nejnovější technologie byla nedávno instalována také do studia televize Prima v souvislosti se spuštěním nového kanálu Prima Cool. Stream je tak připraven i na případný přechod kanálu do HD.

MMF24

K TÉMATU: Další krok k rozvoji HDTV – Národní centrum digitálního obsahu

Mattes se chce ale na akci prezentovat i svým budoucím partnerům. V únoru otevřel tzv. Národní centrum digitálního obsahu, které umožňuje předávat signál televizí dalším operátorům, a to ať už v SD nebo HD kvalitě. Tato společnost ale pochopitelně nebude jedinou, s jejímiž službami se budou moci zájemci seznámit. Produkty HD Plus nebo Astra2Connect tu představí např. platforma Skylink, nebude zde chybět ani UPC Česká republika, zástupce řady kabelových a satelitních kanálů – Chello Central Europe a řada dalších.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).