Hlavní navigace

Na Nickelodeon míří House of Anubis, první soap opera pro teenagery

26. 4. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 4. 2011

UVNITŘ VIDEO Česká verze dětského kanálu Nickelodeon nabídne od 11. června nový formát House of Anubis. Ten pochází původně z Nizozemska, ovšem tento pořad je americkou verzí, která byla první takzvanou soap operou natočenou Nickelodeonem a určenou pro děti a teenagery. House of Anubis kombinuje prvky tajemna, komedie a dramatu. V USA se vysílal na počátku letošního roku.

Z ARCHIVU: Dětský kanál Nickelodeon HD od MTV expanduje do Evropy

UXD

House of Anubis sleduje osud osmi teenagerů, kteří byli umístěni do společného domu pojmenovaného Anubis – nese jméno stejnojmenného egyptského boha. Budova z počátku 20. století slouží jako elitní penzion pro studenty ve Spojeném království. Hlavní postavou je holka od vedle Nina Martin v podání Nathalie Ramos. Ve vedlejších rolích se představí divákům například Klariza Clayton (Joy Mercer) a Francis Magee (Victor Rodenmaar). 11. června půjde prozatím o úvodní díl s reprízou následující den. Samotná show se začne vysílat od 13. června.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.