Hlavní navigace

Křišťálová Lupa 2009: na nominace zbývají jen dva týdny

24. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Už jen necelé dva týdny máte možnost nominovat své favority do ankety Křišťálová Lupa 2009. Nominační fáze ankety končí v neděli 6. září. Letošní ročník Křišťálové Lupy má zbrusu nové soutěžní kategorie: vyhledávače a databáze, komunikační služby, sociální sítě, publikační platformy, internetové obchodování, všeobecná média, specializovaná média, uživatelská média a blogy, projekt roku, osobnost roku a anticena. Nemusíte nominovat striktně české projekty. Stačí, když jde o projekt zaměřený také…

Už jen necelé dva týdny máte možnost nominovat své favority do ankety Křišťálová Lupa 2009. Nominační fáze ankety končí v neděli 6. září. Letošní ročník Křišťálové Lupy má zbrusu nové soutěžní kategorie: vyhledávače a databáze, komunikační služby, sociální sítě, publikační platformy, internetové obchodování, všeobecná média, specializovaná média, uživatelská média a blogy, projekt roku, osobnost roku a anticena. Nemusíte nominovat striktně české projekty. Stačí, když jde o projekt zaměřený také na české uživatele, tedy dostupný v českém jazyce.

V každé soutěžní kategorii bude vybráno pět nejčastěji nominovaných projektů, které se pak utkají o přízeň internetové veřejnosti ve finálovém hlasování, které poběží od 21. září do 25. října tohoto roku. Pět nejčastěji nominovaných může ještě expertní panel doplnit o jeden projekt, který získá divokou kartu. Slavnostní vyhlášení ankety se uskuteční 26. listopadu 2009. Po ukončení hlasování dojde ke slosování hlasujících. Vylosovaní hlasující obdrží ceny od pořadatele a partnerů.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).