Hlavní navigace

Na portál Vodafone Park již nepotřebujete pozvánku

1. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Portál Vodafone Park se dnes otevřel všem zájemcům o jeho služby. Už tak není nutné čekat na pozvánku. Nejde však o spuštění ostré verze, které měla být podle původních zpráv spuštěna již na přelomu října a listopadu. Park prozatím spouštíme v beta verzi, protože se bude dále vyvíjet a zlepšovat, uvedl nyní Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu. Portál Vodafone Park má být v České republice upřednostněn přes větším nadnárodním projektem Vodafone 360, který se ale…

Portál Vodafone Park se dnes otevřel všem zájemcům o jeho služby. Už tak není nutné čekat na pozvánku. Nejde však o spuštění ostré verze, které měla být podle původních zpráv spuštěna již na přelomu října a listopadu. Park prozatím spouštíme v beta verzi, protože se bude dále vyvíjet a zlepšovat, uvedl nyní Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu. Portál Vodafone Park má být v České republice upřednostněn přes větším nadnárodním projektem Vodafone 360, který se ale nedávno dočkal české lokalizace.

MM socky3

Vodafone Park je prezentován jako komunikační portál. Aktuálně nabízí SMS/MMS bránu s adresářem, archiv všech odchozích i příchozích hovorů, archiv odeslaných i přijatých SMS/MMS a profil uživatele doplněný o aktuální status. Z technologického hlediska je ale zajímavější podpora aplikací třetích stran. Jednou z prvních partnerských aplikací je fotoalbum komunitního serveru Lidé.cz, které umožňuje nahrávat fotografie z mobilu na web odesláním přes MMS.

Právě k MMS, které jsou v předvánoční kampani velkým tématem Vodadonu, se váže i promo nabídka: uživatelé (včetně zákazníků konkurence), kteří se na portálu Vodafone Park zaregistrují do konce února 2010, budou moci zdarma poslat 777 MMS z MMS brány do sítě Vodafonu. Službě Vodafone Park se blíže věnuje náš náš nedávný článek Vodafone Park spojuje mobily s webem, o MMS kampani jsme vás pak informovali ve zprávičce Vodafone chce svou vánoční nabídkou oživit MMS (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.