Hlavní navigace

Nabídka mobilní služby O2TV Go se rozšířila o další filmový kanál

14. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
Operátor O2 Czech Republic představil službu, která umožňuje sledovat vybrané programy na mobilních telefonech a tabletech, loni. K dispozici jsou i několikahodinové archivy.

Filmová stanice AMC společnosti AMC Networks ve verzi pro Českou republikuSlovensko se stala součástí nabídky mobilní služby O2TV Go. Server DigiZone.cz objevil program při monitoringu aplikace pro operační systém Android, skutečnost potvrdila společnost O2 Czech Republic naší redakci i na sociální síti Twitter. AMC je bývalé MGM překlopené na nového majitele. Nejde o jediný filmový kanál, který je součástí služby O2TV Go. K dispozici je tu také placený program FilmBox. Kromě živého vysílání mohou u AMC zabrousit uživatelé aplikace také do archivu, kde je možné si pořady přehrát několik hodin nazpět.

MM socky3

Ukázka aplikace O2TV Go s filmovou stanicí AMC
Autor: repro foto O2TV Go

Ukázka aplikace O2TV Go s filmovou stanicí AMC

ČTĚTE TAKÉ: O2TV Go půjde i na mobilech a tabletech zákazníků T-Mobile a Vodafonu. Bez smlouvy

Operátor O2 Czech Republic představil službu, která umožňuje sledovat vybrané programy na mobilních telefonech a tabletech, loni. Nejprve byla dostupná pouze jejím klientům, velký zlom ale znamenal 4. listopad 2014. Od tohoto data je služba dostupná i pro zákazníky mobilních operátorů Vodafone a T-Mobile. Měsíční předplatné tohoto produktu stojí 199 korun. V současné době je služba dostupná na operačních systémech Android, iOS a nově i Windows Phone. Vlastní „televizi do mobilu“ nabízí od listopadu i největší kabelový operátor, společnost UPC Česká republika. Jde ale prozatím pouze o živé streamy vysílání bez archivu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.