Hlavní navigace

Nabídka polského multiplexu 2 se rozšíří od 19. července o stanici TV Puls 2

Lukáš Polák

Nová televize bude cílit mimo jiné na děti a nabídne také pořady z oblasti zábavy a vzdělávání. K dispozici bude i v pozemním digitálním vysílání jako nekódovaný kanál.

Doba čtení: 1 minuta

Diváci v polském příhraničí si budou moci naladit už příští týden další novou televizní stanici. V tamním zemském multiplexu 2 odstartuje kanál TV Puls 2. Jak už z názvu vyplývá, půjde o sesterský program televize Puls, který dlouho odkládal svůj start. Své vysílání by měl zahájit přesně s úderem poledne a v první fázi bude svůj program zájemcům nabízet 12 hodin denně (od poledne do půlnoci). Podle informací, jež zatím provozovatel vypustil, má stanice cílit mimo jiné na děti a nabídnout zábavní a vzdělávací pořady plus formáty orientované na poradenství.

ČTĚTE TAKÉ: V polském DVB-T odstartoval kanál TVP 1 v HD kvalitě, v klasickém rozlišení skončil

V současné době obsahuje polský multiplex 2 sedm stanic. Konkrétně jde o kanály Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN Siedem, TV 4, TV 6 a TV Puls. Doplněním o televizi Puls 2 dojde zároveň k tomu, že každý z provozovatelů bude mít v tomto multiplexu po dvou stanicích. Spuštění druhého celostátního kanálu je výjimečnou událostí, při které chceme plně využít zkušeností z budování a rozvoje TV Puls, značky, která v posledních šesti letech zaznamenala více než pětisetprocentní nárůst sledovanosti a stala se sedmičkou na polském trhu, uvedl pro media2.pl prezident TV Puls Dariusz Dąbski.

Našli jste v článku chybu?