Hlavní navigace

Národní koordinátor hostem Dopoledního Radiožurnálu

27. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

27. 4. 2009

Digitalizace analogového televizního terestrického vysílání proběhne v Praze už za pár dní a není se tedy čemu divit, že národní koordinátor Zdeněk Duspiva je teď v tomto oboru jedním z nejvytíženějších lidí. Absolvoval řadu chatů, pravidelně se k problematice vyjadřuje v různých periodikách a nyní bude také hostem na Českém rozhlase 1 – Radiožurnálu, kam si ho pozvala Lucie Výborná.

Duspiva bude hostem Dopoledního Radiožurnálu mezi 10. a 11. hodinou dopolední a měl by odpovědět např. na to, co nového přináší a ještě přinese divákům i posluchačům příjem digitálního signálu nebo o jak významnou technickou revoluci se vůbec jedná. Dále budou také načrtnuta témata analogová tma nebo digitalizace televizního vysílání v USA. Zdeněk Duspiva může Lucii Výborné odpovědět i na vaši otázku. Zeptat se můžete na adrese http://www.roz­hlas.cz/radio­zurnal/host.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.