Hlavní navigace

Nat Geo Wild HD s českým programovým průvodcem ve Skylinku

14. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 10. 2011

Dokumentární kanál Nat Geo Wild HD začal vysílat v satelitních službách Skylink a T-Mobile televize elektronického programového průvodce (EPG) v českém jazyce. Doposud bylo EPG pouze v angličtině. Kromě názvu tu nechybí ani stručná anotace. Data jsou v tuto chvíli k dispozici až do půlnoci z pátku 21. na sobotu 22. října, tedy na týden dopředu, jako tomu bývá u většiny televizních stanic.

BRAND23 Workshop

NEPŘEHLÉDNĚTE: National Geographic dokončil lokalizaci HD kanálů do češtiny

Stanice Nat Geo Wild HD prošla na počátku televizního podzimu, 1. září, velice výraznou změnou. Sjednotil se program na jeho SD a HD verzi a kanál byl kompletně lokalizován do češtiny. V angličtině zůstala pouze grafika stanice. Výhodou však je to, že program vysílá absolutně bez jakýchkoliv reklam. Shodná je nyní také podoba loga. Verze ve vysokém rozlišení obrazu navíc obsahuje pouze symbol HD. EPG v češtině, které bylo aktivováno, mimochodem přinese divákům komfort také při pořizování nahrávek. Ty budou mít nyní nově popisky kompletně lokalizovány.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).