Hlavní navigace

Ve věku 108 let zemřela nejstarší známá blogerka

Karel Wolf

Žena, která sama sebe překřtila na nejstarší blogerku na světě, zemřela tuto sobotu ve věku 108 let. Svůj první blog si založila na samém začátku minulého roku a pro své internetové příznivce zanechala na síti něco kolem sedmdesáti blogpostů. Olive Rileyová, která se narodila roku 1899, svým čtenářům zprostředkovávala své zkušenosti a pohled na moderní život očima ženy, jež zažila hospodářskou krizi ve třicátých letech a dvě světové války. Vy lidé z 21. století žijete jiný život, než jsem žila…

Doba čtení: 1 minuta

Žena, která sama sebe překřtila na nejstarší blogerku na světě, zemřela tuto sobotu ve věku 108 let. Svůj první blog si založila na samém začátku minulého roku a pro své internetové příznivce zanechala na síti něco kolem sedmdesáti blogpostů.

Olive Rileyová, která se narodila roku 1899, svým čtenářům zprostředkovávala své zkušenosti a pohled na moderní život očima ženy, jež zažila hospodářskou krizi ve třicátých letech a dvě světové války. Vy lidé z 21. století žijete jiný život, než jsem žila jako mladá já v prvních letech dvacátého století. Vezměte si například prací den. Dnes jen hodíte své špinavé šaty do pračky, zmáčknete několik knoflíků a je to hotovo, píše v jednom svém postu.

Blogerka začala původně blogovat na doméně www.allabouto­live.com.au, později přesídlila na Blogspot.com

Našli jste v článku chybu?