Hlavní navigace

Ve věku 108 let zemřela nejstarší známá blogerka

14. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Žena, která sama sebe překřtila na nejstarší blogerku na světě, zemřela tuto sobotu ve věku 108 let. Svůj první blog si založila na samém začátku minulého roku a pro své internetové příznivce zanechala na síti něco kolem sedmdesáti blogpostů. Olive Rileyová, která se narodila roku 1899, svým čtenářům zprostředkovávala své zkušenosti a pohled na moderní život očima ženy, jež zažila hospodářskou krizi ve třicátých letech a dvě světové války. Vy lidé z 21. století žijete jiný život, než jsem žila…

Žena, která sama sebe překřtila na nejstarší blogerku na světě, zemřela tuto sobotu ve věku 108 let. Svůj první blog si založila na samém začátku minulého roku a pro své internetové příznivce zanechala na síti něco kolem sedmdesáti blogpostů.

Olive Rileyová, která se narodila roku 1899, svým čtenářům zprostředkovávala své zkušenosti a pohled na moderní život očima ženy, jež zažila hospodářskou krizi ve třicátých letech a dvě světové války. Vy lidé z 21. století žijete jiný život, než jsem žila jako mladá já v prvních letech dvacátého století. Vezměte si například prací den. Dnes jen hodíte své špinavé šaty do pračky, zmáčknete několik knoflíků a je to hotovo, píše v jednom svém postu.

Blogerka začala původně blogovat na doméně www.allabouto­live.com.au, později přesídlila na Blogspot.com

Autor článku

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.