Hlavní navigace

Nekódovaný kanál 3sat nabídne 1. května opět den plný koncertů

Lukáš Polák

UVNITŘ DOKUMENT Coldplay, Queen, Take That, Westlife, Kylie Minogue, Shakira a mnozí další. To jsou interpreti, které budou moci vidět diváci na obrazovce 3satu letos.

Doba čtení: 1 minuta

Kulturní kanál 3sat, který vzniká ve spolupráci veřejnoprávních médií z Německa, Rakouska a Švýcarska, si pro své diváky na 1. května připravil opět tradiční akci s názvem „Pop Around The Clock“. Tak jako každý rok budou moci na začátku máje sledovat hudební fanoušci den plný koncertů. Tuto akci vždy 3sat opakuje i na konci roku, tehdy ovšem už s jinou náplní. 3sat je možné v České republice sledovat volně (dokonce i v HD verzi) ze satelitní pozice 19,2 stupně východně, k dispozici je i u vybraných operátorů, například v kabelových rozvodech společnosti UPC Česká republika.

Z ARCHIVU: Hudební fanoušci se mají na co těšit. 3sat nabídne na Silvestra opět atraktivní koncerty

A které interprety si tentokrát 3sat pro své diváky připravil? Starší generaci potěší například Elton John, Phil Collins, Paul McCartney nebo Sade, mladší diváci se mohou naladit na své oblíbené hity s Kylie Minogue, Shakirou, Robbiem Williamsem, Take That nebo Westlife. Bohužel je nutné konstatovat, že letošní květnová dávka koncertů je spíše zklamáním. Nejedná se sice o neatraktivní záznamy, naopak, ale řadu z nich už stanice odvysílala dříve. Série koncertů „Pop Around The Clock“ začíná 1. května úderem šesté hodiny ranní a končí přibližně ve stejnou dobu následujícího dne.

3sat Woche1813 Lang by Lukáš Polák

Našli jste v článku chybu?