Hlavní navigace

Nekódovaný kanál 3sat nabídne 1. května opět den plný koncertů

3. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ DOKUMENT Coldplay, Queen, Take That, Westlife, Kylie Minogue, Shakira a mnozí další. To jsou interpreti, které budou moci vidět diváci na obrazovce 3satu letos.

Kulturní kanál 3sat, který vzniká ve spolupráci veřejnoprávních médií z Německa, Rakouska a Švýcarska, si pro své diváky na 1. května připravil opět tradiční akci s názvem „Pop Around The Clock“. Tak jako každý rok budou moci na začátku máje sledovat hudební fanoušci den plný koncertů. Tuto akci vždy 3sat opakuje i na konci roku, tehdy ovšem už s jinou náplní. 3sat je možné v České republice sledovat volně (dokonce i v HD verzi) ze satelitní pozice 19,2 stupně východně, k dispozici je i u vybraných operátorů, například v kabelových rozvodech společnosti UPC Česká republika.

Z ARCHIVU: Hudební fanoušci se mají na co těšit. 3sat nabídne na Silvestra opět atraktivní koncerty

cif - debata 2

A které interprety si tentokrát 3sat pro své diváky připravil? Starší generaci potěší například Elton John, Phil Collins, Paul McCartney nebo Sade, mladší diváci se mohou naladit na své oblíbené hity s Kylie Minogue, Shakirou, Robbiem Williamsem, Take That nebo Westlife. Bohužel je nutné konstatovat, že letošní květnová dávka koncertů je spíše zklamáním. Nejedná se sice o neatraktivní záznamy, naopak, ale řadu z nich už stanice odvysílala dříve. Série koncertů „Pop Around The Clock“ začíná 1. května úderem šesté hodiny ranní a končí přibližně ve stejnou dobu následujícího dne.

3sat Woche1813 Lang by Lukáš Polák

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).