Hlavní navigace

Německý pohár v hokeji nabídne o víkendu kabelový Sport 1 i Trojka

11. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
11. 11. 2010

Hokejoví fanoušci, kteří v programových schématech vyhlíželi vysílání Německého poháru, se ho dočkají na dvou kanálech. Na území obou států ho nabídne Sport 1, Trojka slovenské veřejnoprávní televize ho poskytne našim východním sousedům. První jmenovaný kanál přinese šest utkání, z toho tři se slovenskou reprezentací. Půjde konkrétně o utkání s Německem, Kanadou a Švýcarskem.

První střetnutí odehrají Slováci v pátek 12. listopadu proti Švýcarsku, druhý den je čeká Německo a účinkování zakončí v neděli 14. listopadu soubojem s Kanadou, uvedl Peter Susko z STV. Víkend na Trojce bude navíc celý ve znamení hokeje. V noci ze soboty na neděli mohou od jedné hodiny po půlnoci diváci sledovat další zápas kanadsko-americké NHL mezi Buffalo Sabres a Boston Bruins i se Slováky Sekerou a Chárou a v neděli od 18:25 je připraven přímý přenos souboje New York Rangers s Edmonton Oilers.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).