Hlavní navigace

Netbox spouští videopůjčovnu a zvyšuje rychlost připojení

3. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Smart Comp, regionální poskytovatel triple-play služeb Netbox, v poslední době představila několik novinek. Tou nejnovější je VoD služba Videotéka dostupná od začátku měsíce pro všechny uživatele IPTV služeb Netbox. Podobně jako u O2TV dochází k výběru filmu přímo na televizní obrazovce pomocí set-top-boxu. Zapůjčit si je lze v DVD kvalitě na 24 hodin za 30 až 45 korun. Jako ale většina českých online půjčoven filmů, tak i tato trpí velkým nedostatkem a tím je poměrně úzká nabídka a…

Společnost Smart Comp, regionální poskytovatel triple-play služeb Netbox, v poslední době představila několik novinek. Tou nejnovější je VoD služba Videotéka dostupná od začátku měsíce pro všechny uživatele IPTV služeb Netbox. Podobně jako u O2TV dochází k výběru filmu přímo na televizní obrazovce pomocí set-top-boxu. Zapůjčit si je lze v DVD kvalitě na 24 hodin za 30 až 45 korun. Jako ale většina českých online půjčoven filmů, tak i tato trpí velkým nedostatkem a tím je poměrně úzká nabídka a absence novějších titulů. Jen hrstka filmů pochází z roku 2007 a rozhodně nejde o nejnovější hollywoodské trháky. (Tisková zpráva)

ICTZ23

Další novinkou u služeb Netbox je navýšení přenosové rychlosti internetového připojení, konkrétně u tarifů Optimum, Favorite, Perfect a Premium. Rychlost downloadu se zvýšila od 1. června a to průměrně o 3 Mb/s. Nejvyšší tarif Premium nyní poskytuje maximální rychlost downloadu 15 Mb/s namísto původních 8 Mb/s. Ceny se nemění. (Tisková zpráva)

Služby Netbox budou díky spolupráci se společností Avonet dostupné od 1. července nově také ve Zlíně. V první fázi se počítá se spuštěním služeb na sídlišti Zlín – Jižní Svahy a v lokalitě Kúty, popisuje tisková zpráva.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.