Hlavní navigace

New Telekom nabízí nové ADSL služby

19. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost New Telekom do své nabídky zařadila nové ADSL služby využívající IP Stream s agregací buď 1:40 nebo ve variantě Profi s agregací 1:10. Na výběr jsou dva rychlostní tarify: rychlejší s downloadem až 16 Mbit/s a pomalejší s downloadem až 8 Mbit/s. Upload je pak maximálně buď 768 kbit/s u rychlejší varianty, nebo 512 kbit/s u pomalejší varianty. Rychlejší varianta vyjde na 645 korun měsíčně, pomalejší pak na 295 korun měsíčně. Služba má být dostupná pro 95 procent populace.

Společnost New Telekom do své nabídky zařadila nové ADSL služby využívající IP Stream s agregací buď 1:40 nebo ve variantě Profi s agregací 1:10. Na výběr jsou dva rychlostní tarify: rychlejší s downloadem až 16 Mbit/s a pomalejší s downloadem až 8 Mbit/s. Upload je pak maximálně buď 768 kbit/s u r­ychlejší varianty, nebo 512 kbit/s u p­omalejší varianty. Rychlejší varianta vyjde na 645 korun měsíčně, pomalejší pak na 295 korun měsíčně. Služba má být dostupná pro 95 procent populace.

Pokud vám jméno společnosti New Telekom nic neříká, možná vám paměť osvěží její služba Maxitele, se kterou přišla v roce 2004. Dnes už ji sice neprovozuje, ale jednalo se o krátké bezplatné hovory do pevné i mobilní sítě po vyslechnutí reklamy. Na podobném principu třeba dnes provozuje svou službu Kvído společnost Telefónica O2. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).