Hlavní navigace

Nová homepage Centrum.cz a nový vzhled ICQ 6.5

Redakce

Centrum.cz konečně spustilo do ostrého provozu dlouho očekávanou podobu své Homepage. Novou Homepage Centrum si uživatel může maximálně přizpůsobit ke svému obrazu. Další novinkou je nová verze oficiálního klienta ICQ 6.5. Centrum.cz pohřbilo značku Atlas už i v oficiálním klientovi ICQ6.5 a přebarvilo ho na své barvy. Nějaké nové funkce sem zatím nezaznamenal, takže to vypadá jen na nový vzhled a snad opravení některých chyb.

Centrum.cz konečně spustilo do ostrého provozu dlouho očekávanou podobu své Homepage. Novou Homepage Centrum si uživatel může maximálně přizpůsobit ke svému obrazu.

Další novinkou je nová verze oficiálního klienta ICQ 6.5. Centrum.cz pohřbilo značku Atlas už i v oficiálním klientovi ICQ6.5 a přebarvilo ho na své barvy. Nějaké nové funkce sem zatím nezaznamenal, takže to vypadá jen na nový vzhled a snad opravení některých chyb.

Osobní poznámka: titulní stránka Centrum.cz se mi celkem líbí, ICQ6.5 sice taky, ale stále čekám kdy konečně uvedou oficiálně i pro český trh „lehkou“ verzi ICQ klienta s označením ICQ Lite. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
17. 9. 2009 9:07
John (neregistrovaný)
Máš recht čoveče ... autoři snad měli filcky bo co. Když to člek vidí poprvé tak to zaujme, ale ten první dojem ho sakra rychle přejde páč po chvíli se z toho stává humusárna jako barák. Kokoti by si měli natřít kus monitoru na jasnou oranžovou a do oběda by se z toho všichni poblili :o)))) kokoti. Ááá nebo je tu ještě jedno vysvětlení :o)))) ... že tim svym vzhledem lezou Paroublbkovi do prdele ... socani podělanýýý. CENTRUM = SAMEJ ORANŽOVEJ PODĚLANEJ SOCAN A KE VŠEMU SLEPEJ JAK PATRONA. Bl…
16. 9. 2009 23:05
acesky (neregistrovaný)
Nevím koho a co vedlo k tomu, že změnil skin (centrum) ICQ na to co se nyní objevuje. Tohle muselo vymyslet jedině barvoslepý prase!!! Původní skin (vzhled) byl dle mého názoru dokonalý, nenápadný a nerušivý!!! Světle oranžový okraj je dle mého názoru skutečně čuňárna. Pokud se nad tímto nikdo z autorů nezamyslí, tak ať jsou prosím natolik duchapřítomní a v možnostech dalších vzhledů nabídnou např. alespoň původní. Zde je však další čuňárna v podobě textu: New icq skins are on their way. (Nové i…