Hlavní navigace

Nova Sport chystá v letošním roce rozšíření nabídky přenosů

18. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 1. 2010

Také v roce 2010 se diváci kabelového a satelitního kanálu Nova Sport dočkají ve vysílání nových sportovních disciplín. Serveru DigiZone.cz to řekl tiskový manažer stanice Michal Klouda. Kromě již zavedených programů se chystáme přinést v letošním roce i některé nové soutěže z různých sportovních oblastí, abychom doplnili a rozšířili nabídku kvalitních sportovních přenosů, konstatoval Klouda, podrobnosti však neuvedl.

MM_SS3

K TÉMATU: Na návštěvě u… Novy sport, bývalé Galaxie sport

Při této příležitosti se také pochlubil s tím, že co se loňského roku týká, byl odvysílán rekordní počet přímých přenosů. Největší objem již tradičně tvořilo vysílání fotbalových zápasů, a to především anglické Premier League, FA Cupu, UEFA Champions League a francouzské Ligue 1. Nedílnou součástí vysílání se staly také záznamy utkání nejlepšího španělského klubu současnosti FC Barcelona, uvedl tiskový manažer a dodal, že hned za fotbalem následoval hokej, a to především NHL a KHL. Nova Sport odvysílala v loňském roce celkem 2263 hodin v 1203 živých přenosech.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.