Hlavní navigace

Nová televize Wau si zajistila kapacitu v satelitním Skylinku. Podívejte se na její promo

12. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Televize dnes zároveň spustila promo vysílání, které už je v tuto chvíli dostupné prostřednictvím prvního slovenského digitálního multiplexu zachytitelného na Moravě.

Provozovatel satelitní služby Skylink, lucemburská skupina M7 Group, dnes oznámila, že uzavřela dohodu s Joj Media House na distribuci jejího nového kanálu Wau, který odstartuje už příští pondělí 15. dubna. V současné době probíhají přípravy satelitní distribuce této stanice s cílem zpřístupnit program WAU již od počátku vysílání i zákazníkům Skylinku, uvedla firma v tiskové zprávě. Program bude součástí základní nabídky Digital a dostupný na kartách ICE a Irdeto.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 12168/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S

Cloud23

K TÉMATU: Wau TV, třetí program Jojky, spustil promo smyčku v DVB-T. Naladí ji i na Moravě

Stanice bude dostupná nejen prostřednictvím satelitu, ale také v rámci slovenského pozemního digitálního multiplexu 1, v němž už se dnes objevilo promo televize. To si můžete prohlédnout na přiloženém videu. Program bude cílit primárně na mladé ženy žijící ve městech a chce nabídnout jak programy z vlastní produkce, tak i akvizice.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).