Hlavní navigace

Nová verze MSN sází na úzkou spolupráci s Twitterem

Jiří Macich ml.

Microsoft spustil v ostrém provozu novou verzi svého portálu MSN, o jejíchž přípravách jsme vás informovali již dříve. Kromě nového designu Microsoft přichystal i integraci s komunitními servery. Přímo z hlavní stránky mohou uživatelé přistupovat ke svému účtu na Twitteru, Facebooku nebo Windows Live a sledovat co právě píší jejich přátelé. Novinkou je také box ukazující aktuální žhavá témata z Twitteru. Přímo na hlavní stránce MSN je také box s přístupem do schránky zřízené v rámci služby…

Microsoft spustil v ostrém provozu novou verzi svého portálu MSN, o jejíchž přípravách jsme vás informovali již dříve. Kromě nového designu Microsoft přichystal i integraci s komunitními servery. Přímo z hlavní stránky mohou uživatelé přistupovat ke svému účtu na Twitteru, Facebooku nebo Windows Live a sledovat co právě píší jejich přátelé. Novinkou je také box ukazující aktuální žhavá témata z Twitteru. Přímo na hlavní stránce MSN je také box s přístupem do schránky zřízené v rámci služby Windows Live Hotmail.

Samozřejmě nechybí vyhledávací pole vyhledávače Bing. Jinak ale hlavní stránka patří zejména zpravodajskému přehledu: hlavní zprávy, finance, sport, celebrity, životní styl. Pro uživatele ze Spojených států umožňuje MSN nechat si zobrazit informace relevantní k lokalitě, kde se uživatel právě nachází. Od zpravodajství přes předpověď počasí po tažení místní loterie. MSN ale nevyužívá Geolocation API nebo podobné technologie – oblast je nutné nastavit ručně. (Neowin.net)

Našli jste v článku chybu?
16. 3. 2010 6:35
a to zase pravda není, ICQ nemám oficiálního klienta, ale používám ho! Zato Jabber vůbec...
15. 3. 2010 22:53
no o lenosti to je možná taky (nebo určitě), ale Microsoft má narozdíl od Linuxu který není jednostný, peníze na kvalitní marketing(reklamu).. aha, takže tipuju že ICQ taky nemáš rád a preferuješ Jabber, že? linuxáci obvykle mají rádi jen to zdarma a "otevřené"