Hlavní navigace

Novácké Voyo.cz bude dostupné i přes widgety televizorů Samsung

16. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 2. 2012

Nejen v televizorech od Panasonicu, ale také ve Smart TV značky Samsung bude od poloviny letošního roku dostupný videoportál Voyo.cz od televize Nova. Informovala o tom evropská centrála Samsungu a serveru DigiZone.cz to potvrdil i ředitel PR Novy Vladimír Mužík. Samsung uzavřel dohodu s mateřskou firmou Novy, mediální skupinou CME, která Voyo provozuje ve všech zemích, kde působí na televizním trhu.

K TÉMATU: Letos chceme mít 100 tisíc předplatitelů Voyo.cz, říká šéf internetu televize Nova

Jsme nadšeni, že jsme získali od CME službu Voyo pro Smart televizory Samsung. Voyo je dokonalou ukázkou toho, jak uspokojit obrovskou poptávku po vysoce kvalitních lokálních videoslužbách, prohlásil ředitel obsahu evropské centrály Samsungu Dan Saunders. Samsung už podobným způsobem na českém trhu nabízí widget s obdobnou videoslužbou Topfun.tv, která je konkurentem Voya. V minulosti Samsung vyvíjel společně s Českou televizí widget pro její iVysílání, ale dosud jej ve svých chytrých televizorech nenabízí.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Voyo.cz sleduje přes Viera Connect u televizí Panasonic už 25 tisíc diváků

Voyo bude přes Smart TV od Samsungu dostupné nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Bulharsku, Chorvatsku, Rumunsku a Slovinsku. Voyo je první on-line platformou, která nabízí předplatné i transakční videa na vyžádání na všech trzích CME. Naší strategií je zvýšit dosah našich služeb přes všechny distribuční kanály a usilovat o co nejlepší divácký zážitek, komentoval vstup Voya na televizory Samsung ředitel divize Nová média CME Robert Berza.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.