Hlavní navigace

„Novácký“ videoserver Voyo odstartoval ve Slovinsku a Bulharsku

19. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 9. 2011

Po České republice, Chorvatsku, Rumunsku a Slovensku byl spuštěn videoserver Voyo v dalších zemích, ve kterých působí společnost Central European Media Enterprises (CME). Stalo se tak konkrétně ve Slovinsku a Bulharsku. Nabídka pořadů on-line už je tak dostupná ve všech státech, ve kterých mimo jiné vlastník kanálů pod hlavičkou TV Nova působí.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: „Novácký“ videoserver Voyo dorazil k našim východním sousedům

Ve Slovinsku provozuje CME kanály POP TV, Kanal A a POP NON STOP, v Bulharsku pak stanice bTV, bTV Action, Ring BG, bTV Comedy a bTV Cinema. Právě výběr z těchto programů je na videoserveru Voyo dostupný. Jako ve všech ostatních zemích i zde mají návštěvníci k dispozici bezplatnou a placenou část. V té první jsou pořady vlastní výroby, ve druhé pak většinou zahraniční snímky. Voyo.bg láká na hlavní stránce například na tituly 2001: Vesmírná Odysea, Matrix Revolutions nebo Pán prstenů: Společenstvo Prstenu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.