Hlavní navigace

Nové multimediální boxy chce uvést satelitní služba freeSAT v horizontu měsíců

21. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Šéf společnosti UPC DTH Michael Lee také uvedl, že firma plánuje pokračovat v nabídce neplacených oken programů z vyšších nabídek, které se osvědčily.

Nových multimediálních boxů, které umožní nejen sledování klasického vysílání z družice, ale i využívání doplňkových služeb, plánuje společnost UPC DTH, provozovatel freeSATu, uvést v horizontu několika měsíců. V promo rozhovoru samotného operátora při příležitosti dosažení osmi set tisíc zákazníků satelitní televize to uvedl ředitel UPC DTH Michael Lee. Již dnes nabízíme HBO GO a s novou generací set-top boxů pro nás bude snazší přidávat i další služby, které snad spustíme v nejbližších měsících, konstatoval Lee. Vzhledem k tomu, že interview je pojatá čistě jako PR text, více z rozhovoru patrné není.

CIF23

ČTĚTE TAKÉ: freeSAT zařadil do nabídky Markízu HD, láká opět na promo seriálových stanic

Šéf provozovatele satelitní televize freeSAT a Focus Sat také uvedl, že firma plánuje pokračovat v nabídce neplacených oken programů z vyšších nabídek, které se osvědčily. Kampaně, jako byl volný přístup ke třem kanálům AXN, jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, mohu potvrdit, že ve spolupráci s našimi programovými partnery plánujeme další rozmanité kampaně pro všechny kategorie diváků, konstatoval Michael Lee. Počet osmi set tisíc diváků satelitní televize se kromě České republiky týká také Slovenska, Maďarska a Rumunska. Jak je na tom firma v jednotlivých zemích regionu, v PR materiálech neuvedla.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).