Hlavní navigace

Nové ochranné známky Primy: Reportéři na vaší straně, NeohroŽeny, Hračkování

27. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

FTV Prima si týden před tiskovou konferencí o podzimním programovém schématu registrovala několik ochranných známek k novým pořadům

Tři nové ochranné známky si nechala týden před plánovanou tiskovou konferencí k podzimnímu programového schématu registrovat FTV Prima. Úřad průmyslového vlastnictví ve své databázi zveřejnil žádosti o zapsání názvů Reportéři na vaší straně, NeohroŽeny a Hračkování. První zmiňovaný název by mohl souviset s připravovanou úpravou formátu Na vlastní riziko, který Prima family premiérově nasadila do vysílání tento měsíc, později jej ale posunula do pozdějšího času a nyní jej úplně stáhne z obrazovky.

Marketing Meeting balicek

K TÉMATU: Nova s Primou představí podzimní schémata už na přelomu července a srpna

Pořad Reportéři na vaší straně by měl nahradit Soukromá dramata, jejichž protagonisté Janek Kroupa a Josef Klíma se po letech vrací do televize Nova, kde se budou podílet na obnoveném publicistickém pořadu Na vlastní oči. Pro nejsledovanější českou televizi by také měli připravit druhou řadu krimiseriálu Expozitura. Prima odtajní svoje podzimní programové schéma na tiskové konferenci příští čtvrtek 2. srpna.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).