Hlavní navigace

Nové Safari 3.2.1 vylepšuje stabilitu prohlížeče

26. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Poměrně krátce po Safari 3.2, které konečně přineslo antiphisngový filtr, Apple vydává nové Safari 3.2.1. Jedná se o minoritní aktualizaci, která by měla řešit některé problémy, na které si uživatelé stěžovali. Zejména tedy zvyšuje stabilitu. Žádné nové funkce tentokrát nově vydaná verze nepřináší, ovšem Apple pochopitelně doporučuje aktualizaci. Safari 3.2.1 je dostupné pro všechny podporované platformy, tedy Mac OS X Leopard, Mac OS X Tiger i Windows XP spolu s Windows Vista. Safari 3.2.1 pro…

Poměrně krátce po Safari 3.2, které konečně přineslo antiphisngový filtr, Apple vydává nové Safari 3.2.1. Jedná se o minoritní aktualizaci, která by měla řešit některé problémy, na které si uživatelé stěžovali. Zejména tedy zvyšuje stabilitu. Žádné nové funkce tentokrát nově vydaná verze nepřináší, ovšem Apple pochopitelně doporučuje aktualizaci. Safari 3.2.1 je dostupné pro všechny podporované platformy, tedy Mac OS X Leopard, Mac OS X Tiger i Windows XP spolu s Windows Vista. Safari 3.2.1 pro Windows si můžete stáhnout i ze Slunečnice.cz.

BRANDstorming tip2

Ačkoliv je Safari pro majoritní platformu dostupné už skoro rok a půl, i přes nadějný startdiskutabilní praktiky distribuce to na jeho tržním podílu zatím není příliš znát. Podle našich informaci z monitorovací služby Navrcholu.cz se podíl Safari mezi tuzemskými uživateli pohybuje okolo 0,5 procenta.

Na severoamerickém trhu se Safari tradičně vede lépe. V říjnu tam podle Net Applications získalo podíl 6,57 procenta a svou pozici tržní trojky si pravidelně upevňuje. Nicméně většina jeho uživatelů pochází z řad uživatelů Mac OS X, jehož tamní podíl činí 8,21 procenta. Ani na severoamerickém trhu tedy Safari uživatele Windows zatím příliš nezaujalo.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).