Hlavní navigace

Novoroční film na Nově v HD, na ČT pouze klasicky

28. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
28. 12. 2009

Veřejnoprávní kanál ČT 1 i televize Nova nasadí jako tradičně na Nový rok jeden ze svých filmů, který sklidil v tuzemských kinosálech úspěch. Zatímco první jmenovaná stanice nabídne celovečerní snímek Kdopak by se vlka bál, na komerční jedničce to bude pohádka Nejkrásnější hádanka. V jednom se však tyto snímky budou lišit. Nova odvysílá svůj novoroční tahák od dvaceti hodin ve vysokém rozlišení.

Film Kdopak by se vlka bál slibuje ve svém podtitulu snímkem o lásce, který můžete vidět s dětmi. V hlavní roli zde excelovala dětská herečka Dorotka Dědková, po jejím boku se představí oblíbená kolegyně Jitka Čvančarová. Více k ději naleznete zde. Nejkrásnější hádanka vypráví o Matějovi, který pracuje u sedláka a miluje jeho dceru Majdalenku. Ten však jejich lásce nepřeje. Chasník je samozřejmě dle očekávání vyhnán a uchází se o ruku princezny, o kterou však nestojí. Nadále jeho srdce patří Majdalence. Podrobnosti najdou zájemci na webu nova.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).