Hlavní navigace

Nový kanál Dajto dnes slibuje při svém startu monstrum a sexy vyvinutou blondýnu

20. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO A VIDEO Dajto se dostane do základních programových nabídek řady operátorů. Pro CME je důležitá zejména distribuce u satelitních služeb CS Link a Skylink.

Přibližně měsíc po kanálu Fanda dnes spustí Central European Enterprises (CME) podobný program také na Slovensku. Televize Dajto, která bude patřit do portfolia stanic Markízy, zahájí vysílání v 19:50 dobrodružným katastrofickým filmem Rolanda Emmericha Godzilla z roku 1998. Po něm bude následovat Sexy sport, který ovšem bude netradiční tím, že spíše než na zpravodajství se zaměří na vnady jeho moderátorky Andrey Járové. Markíza už ukázala její fotku na komunitním portálu Facebook a je z ní patrné, že pánové, kteří obdivují velké poprsí, si rozhodně přijdou na své.

Moderátorka Andrea Járová dnes předveda divákům kromě sportovního zpravodajství především své vnady
Autor: televize Markíza

Moderátorka Andrea Járová dnes předvede divákům kromě sportovního zpravodajství především své vnady

K TÉMATU: Dajto spustil promo smyčku na satelitu, nabídne i “cooláckou” Teorii velkého třesku

Podobně jako Fanda i Dajto nabídne divákům kombinaci starších filmů a seriálů s některými novinkami. Stanice slibuje dle své charakteristiky seriály pro chlapy plné tvrdé akce a krásných žen. Tuto kategorii budou zastupovat například Steven Seagal: Strážce spravedlnosti, Spartakus: Krev a písek, Spartakus: Bohové arény, případně Kobra 11. Z těch novějších se tu objeví například Teorie velkého třesku, Fringe a Nikita. Z filmů se mohou diváci těšit například na Rockyho, Krotitele duchů, Muže v černém (první dva díly), Hon na ponorku nebo Top Gun.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Dajto, nový kanál Markízy, zveřejnil program a potvrdil termín startu 20. srpna

Jedním z nejdůležitějších distribučních kanálů k divákům bude pro kanál Dajto satelit. Zájemci ho najdou například u služeb CS Link a Skylink. Do budoucna nemá stanice chybět ani v nabídce rumunského operátora Digi TV, kde ovšem doposud nefiguruje. Připomeňme, že Fandu se podařilo CME dostat do nabídky této satelitní služby už od samého počátku. U kabelových a IPTV operátorů bude Dajto šířen v základních nabídkách, což platí i pro šíření prostřednictvím družice. Z větších firem je možné jmenovat například UPC Broadband Slovakia, Satro nebo Orange.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).