Hlavní navigace

Nový semestr přednášek eClub ČVUT odstartuje zakladatel Cognitive Security

27. 9. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V úterý se rozběhne další série přednášek v rámci projektu eClub, který umožňuje široké veřejnosti setkat se s předními českými podnikateli a odborníky v oblasti IT.

První hostem v rámci nového semestru bude Michal Pěchouček, zakladatel úspěšné společnosti Cognitive Security, která vznikla v prostředí aplikovaného výzkumu na katedře kybernetiky ČVUT v roce 2009 a začátkem letošního roku se stala součástí bezpečnostní divize firmy Cisco.

Dalším hostem bude 8. října Zdeněk Paškevic – Mobile Devices Program Manager ve společnosti Samsung. V rámci tohoto setkání budete mít příležitost dozvědět se vše o nových Samsung hodinkách, nebo o nejnovější vlajkové lodi Galaxy phablet Note 3. Samozřejmě si budete moci tato zařízení i osahat. Pokud byste tuto prezentaci nestihli, nevěšte hlavu, budete na to mít počínaje 10. říjnem celé dva týdny. Na toto období totiž eClub společně se Samsungem připravil prezentaci v budovách ČVUT a to jak na Karlově náměstí, tak v Dejvicích.

MMF23 tip3

V polovině října zavítá do eClubu Štěpán Bechynský ze společnosti Microsoft. Tématem jeho přednášky bude technologie Internet of Things a její nové možnosti. Dozvíte se například o novinkách z oblasti kontextově orientovaných aplikací a budete mít možnost se seznámit s trendy ve vývoji aplikací pro mobilní a přenosná zařízení obecně.

Rozpis dalších přednášek a míst konání naleznete na stránce na webu eClubu. Záznamy z předchozích přednášek můžete zhlédnout ve video archivu.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).