Hlavní navigace

Novým mluvčím operátora UPC je bývalý odborný novinář Juraj Gerbery

3. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 1. 2012

Komunikaci s médii má od ledna ve společnosti UPC Česká republika na starosti Juraj Gerbery. Jeho funkce u největšího kabelového operátora se označuje jako Public Policy Manager. Gerbery působil v minulosti například jako novinář oborového magazínu Marketing & Media. Do prosince 2011 spolupracoval také s Českým rozhlasem. Na Radiožurnálu moderoval pořad Stretnutie.

BRANDstorming tip2

NEPŘEHLÉDNĚTE: Dlouholetý mluvčí UPC František Malina nyní hovoří za telekomunikační úřad ČTÚ

V Marketingu a Mediích působil Gerbery od roku 2004 do 2010, poté se přesunul na pozici komunikace a práci s reklamou v opeře Národního divadla. Mezi Gerberyho koníčky patří opera a klasická hudba, která ho mimochodem do jeho předchozího působiště zavedla. Zajímá se také o činoherní divadlo. Mezi jeho oblíbené režiséry patří například Svetozár Sprušanský, Daniel Špinar nebo Vladimír Morávek. Na pozici mluvčího UPC nahradil Františka Malinu, který se po 14 letech působení u největšího kabelového operátora u nás stal hlasem Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).