Hlavní navigace

Novým ředitelem společnosti Internet Retail se stal Tomáš Machalínek

11. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Do vedení společnosti Internet Retail, která provozuje například e-shop Kasa.cz, zamířili lidé z HP Tronicu. Ten se stal v dubnu jediným akcionářem firmy.

Novým ředitelem společnost Internet Retail a.s., která provozuje internetový obchod Kasa.cz, se oficiálně stal Tomáš Machalínek, který dosud působil ve firmě HP Tronic. Ta se v dubnu stala jediným akcionářem Internet Retailu. Už tehdy představitelé firmy oznámili, že Machalínek nahradí na pozici ředitele Internet Retailu Tomáše Richtera. Ten firmu vedl necelé čtyři roky.

Ve své nové pozici chce Tomáš Machalínek prohloubit integraci společnosti Internet Retail do firmy HP Tronic. Do budoucna plánuje také rozšiřovat skladové zásoby a zaměří se na rozvoj kamenných poboček. 

V centru zájmu zůstanou i naše kamenné prodejny Kasahouse a Hejhouse, které jsou u našich zákazníků stále populárnější, a proto je jistě potěší, že i zde již brzy najdou řadu novinek, které ještě zjednoduší a urychlí odbavení jejich nákupů, říká Machalínek.

KL23 hlasovani

Spolu s Tomášem Machalínkem byla jmenována i nová ředitelka marketingu společnosti Internet Retail. Stala se jí Andrea Čižmářová Zavadilová, která dosud působila ve společnosti HP Tronic ve funkci marketingové manažerky sítě prodejen Euronics ČR.

Zdroj: tisková zpráva

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).