Hlavní navigace

O nemovitostech Telecomu, Linuxu pro nevidomé, kampani Microsoftu a broadbandu v USA

20. 5. 2004
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Odpoledne se vyrojilo několik zajímavých článků, které jsem nestihl převyprávět ve Zprávičkách. Zmíním je jen ve stručnosti, aby nám nic neuteklo: Finanční ředitel českého Telecomu Juraj Šedivý odhaluje postup plánovaného rozprodeje nemovitostí v rozhovoru s Euro online. Seznam přispěl již stem tisíců korun BraillComu na vývoj Free(b)softu z peněz zaplacených uživateli za zvětšení poštovní schránky (Seznam PR Blog). Microsoft zahájil kampaň Try IIS na podporu rozšíření svého webserveru …

Odpoledne se vyrojilo několik zajímavých článků, které jsem nestihl převyprávět ve Zprávičkách. Zmíním je jen ve stručnosti, aby nám nic neuteklo: Finanční ředitel českého Telecomu Juraj Šedivý odhaluje postup plánovaného rozprodeje nemovitostí v rozhovoru s Euro online. Seznam přispěl již stem tisíců korun BraillComu na vývoj Free(b)softu z peněz zaplacených uživateli za zvětšení poštovní schránky (Seznam PR Blog). Microsoft zahájil kampaň Try IIS na podporu rozšíření svého webserveru (Netcraft). Z dospělých Američanů je 28 procent připraveno na bezdráty (PDF: Pew Internet) a 39 procent Američanů má doma broadband (Pew Internet).

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).