Hlavní navigace

O severním internetovém letadlu na jižní sekeru

15. 12. 2000
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Spamů s nejrůznějšími nabídkami snadného zbohatnutí pravděpodobně každý z čtenářů Lupy již dostal nepočítaně, ať už se jednalo o placené browsení, čtení reklamních e-mailů či esemesek nebo klasický Multi Level Marketing, populární pod zkratkou MLM. A právě o takovém druhu letadel bude řeč v tomto článku.

V pripade, ze tento e-mail smazete, nebo si neprectete, co obsahuje, pripravite se tim o velke penize!!!!

Jistě, jak jinak, proto je přece mažeme, ne? Kdo by se taky chtěl starat o haldu prachů. Jenže internetoví novináři to mají o něco těžší, zejména když dlouhodobě podobné nabídky rychlého zisku na Internetu sledují, a tak jsem se na adresu mujweb.cz/obchod/pri­lezitost vydal. S příslibem, že právě „začínají moje šťastné dny“!

Na adrese se poněkud překvapivě nenachází webová prezentace nabízeného systému výdělku, ale pouze další dávka propagačního balastu a odkaz na wordový dokument ke stažení.

Pracuji na tomto programu jednu až dvě hodiny denně, zpracovávám objednávky, a to do toho počítám i cestu do banky!!!

Vydělejte si 100.000 USD za rok reklamou na internetu a posíláním e-mailů!!!

Předcházející nabídka je trochu zavádějící – o reklamu na Internetu tady v prvé řadě nejde a ani posílání e-mailů není nutné. Abyste se dobrali podstaty, je skutečně třeba prokousat se skoro celým dokumentem s 337 odstavci a 10.653 slovy, přičemž zhruba polovinu z nich tvoří anglický originál. Jistě, systém není domácího původu – jak se ukáže, v tom je také jeho vtip. A jakkoli spočívá v zasílání „objednávek produktů“, hrdě zvaných jako „Reporty # 1 – 4“, nejde o nic jiného než staré dobré letadlo, neuměle maskované za funkční MLM systém.

Každý ale přece dávno ví, že letadlo je matematický nesmysl, na kterém většina účastníků bohapustě prodělá. Proč tedy autoři tohoto letounu došli k přesvědčení, že mají naději na úspěch? Vtip tohoto klonu spočívá právě v jeho propojení s Internetem. A základní idea „podnikatelského záměru“ je vpravdě odzbrojující.

Přibližně 50.000 nových lidí se připojuje k Internetu každý měsíc!

Tak. Tato celkem nenápadná, v textu doslova šedivá věta v sobě skrývá hlavní lákadlo, nabízený software na hromadné rozesílání e-mailů či rady k založení online shopu jsou jen prostředky na cestě k cíli. Jako vždy je hlavní zaslat určitý obnos těm v řadě před vámi, pak vymazat prvního, sebe připsat na poslední místo a začít shánět další články řetězce. Informace o padesátce tisíc nových uživatelů Internetu měsíčně (zvláštní číslo, s největší pravděpodobností myšlené celosvětově – pokud vůbec nějak :-) má nové ovečky přesvědčit, že nedostatek nových, jim podobných dojných krav nehrozí.

Tohle letadlo tedy mezi řádky počítá s tím, že nepoletí věčně, že jednoho dne jednoduše přistane v cíli. Bude to tehdy, až se k internetu přestanou připojovat noví uživatelé. A protože se dá celkem přesně odhadnout, kdo bude do rozjetého internetového letadla naskakovat poslední, tak… Třetí světe, těš se! :-)

cif 24 - early cena - média

Tohle je už potřetí, co se zúčastňuji tohoto programu. Odešli jsme z práce a zanedlouho si koupíme dům na pláži a budeme žít bez starosti o peníze. Jediný způsob, jak to pro Vás bude fungovat, je, že to budete dělat. Proboha, nepropásněte tuto ZLATOU příležitost!!! Hodně štěstí a příjemné utrácení!

Kerry Ford, Centerport, NY.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem časopisu Internet. Tento časopis se specializuje zejména na začátečníky a středně pokročilé uživatele Internetu, osobním autorovým cílem je neztratit ze zřetele schopnosti, m...
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).