Hlavní navigace

O2 nabízí přenosy z MS ve fotbale na mobil. První týden zdarma, pak za peníze

11. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

11. 6. 2010

Zápasy mistrovství světa ve fotbale, které dnes začíná v Jihoafrické republice, bude možné sledovat i na displeji mobilního telefonu. Telefónica O2 je zprostředkuje svým zákazníkům, kteří mají mobilní telefony kompatibilní se sítí 3G a nachází se v dosahu této sítě. První týden přenosů je v rámci propagace služby zdarma, od 18. června si ale bude Telefónica O2 účtovat za jednodenní předplatné 20 Kč, za týdenní 75 a měsíční 150 Kč včetně DPH.

K TÉMATU: Začíná MS ve fotbale, ČT 4 dnes nabídne v HD kvalitě hned dva zápasy

Fotbaloví fandové tak mohou zůstat kdekoliv a kdykoliv ve hře se svým týmem, i když nemohou být právě u televizní obrazovky. Mobilní TV je dostupná v 3G síti, kterou nyní využívají zákazníci O2 ve všech krajských městech a dále v Rokycanech, Kladně, Žďáru nad Sázavou a Frýdku Místku, sdělila Blanka Vokounová z oddělení Media Relations Telefóniky O2.

ČTĚTE TAKÉ: Fotbalová událost roku: kde zdarma sledovat mistrovství světa?

KL22_nominace

Zákazníci se k mobilním přenosům světového fotbalového šampionátu dostanou nejrychleji tak, že zašlou SMS ve tvaru MOBILNITV na číslo 999888. Následně zákazník obdrží SMS s přímým aktivním odkazem na službu. Mobilní televizi lze aktivovat také prostřednictvím portálu m.o2mobil.cz, a to potvrzením přímé volby v sekci TV, film a video, přiblížila Vokounová. Kromě přenosů fotbalového mistrovství světa nabízí firma stejným způsobem sledování jedenácti dalších televizních a devíti rozhlasových programů.

V programové nabídce mobilní televize přes 3G síť Telefóniky nechybí televize Nova, Prima nebo Óčko. Také u nich platí, že první týden využívání služby je zcela zdarma. Po uplynutí promo nabídky je služba mobilní televize zpoplatněna dle standardních podmínek, dodala Vokounová.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.