Hlavní navigace

O2 se chce pokusit o Super Swarm ve Foursquare

Daniel Dočekal

V pátek 20. dubna se uskuteční v O2 Experience Centre (v obchodním centru Chodov na Praze 4) pokus o získá Foursquare Super Swarm Badge. Pokud se budete chtít podílet, tak čas je mezi 18:00 až 21:00 hodin. Super Swarm vyžaduje přítomnost (a přihlášení se) alespoň 250 lidí během tří hodin. O Super Swarm se pokoušelo před pár lety WebExpo a skončilo to poněkud skandálem (viz Škandál – Super Swarm FourSquare Badge na WebExpo je podvod), Super Swarm nicméně vznikl. Pak byl vyhlášen pokus na Google…

pátek 20. dubna se uskuteční v O2 Experience Centre (v obchodním centru Chodov na Praze 4) pokus o získá Foursquare Super Swarm Badge. Pokud se budete chtít podílet, tak čas je mezi 18:00 až 21:00 hodin. Super Swarm vyžaduje přítomnost (a přihlášení se) alespoň 250 lidí během tří hodin.

O Super Swarm se pokoušelo před pár lety WebExpo a skončilo to poněkud skandálem (viz Škandál – Super Swarm FourSquare Badge na WebExpo je podvod), Super Swarm nicméně vznikl. Pak byl vyhlášen pokus na Google Dev Days (viz zde) na konci roku 2010 ale k získání nedošlo. 

O2 v rámci pokusu o Super Swarm badge dává i šanci na výhru Sony Ericsson Xperia Ray.  O2 Experience Centre otevírá O2 právě v pátek 20. dubna. 

Našli jste v článku chybu?
19. 4. 2012 9:10
D. (neregistrovaný)

Možná by se raději měli pokusit v první řadě dodržovat zákony a alespoň neokrádat stát i vlastní zaměstnance. Viz nedávný rozsudek, který jsem našel na Internetu: http://to2.ic.cz/.

"Neproplacení přesčasů řešili jako jediní svědkyně s žalovaným, několikrát byla za paní R. zeptat se, proč to tak je. Naposledy jí bylo odpovězeno, že pokud se jí to nelíbí, tak může jít."