Hlavní navigace

O2 o Vánocích uvolní klientům plnou nabídku O2TV, má 182 tisíc zákazníků

16. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na své si přijdou i návštěvníci O2 Videotéky. Vánoční sekce bude obsahovat tituly Pretty Woman, Tři oříšky pro Popelku, Polární expres a řadu dalších. Objeví se tu i film Hodně štěstí, Charlie.

Zákazníci IPTV služby O2TV od společnosti O2 Czech Republic dostanou jako dárek k Vánocům přístup k plné nabídce této služby, a to bez ohledu na to, zdali si předplácejí její nižší nebo vyšší variantu. Klientům operátora bude pouze k této promo akci stačit restartovat přijímač. Přístup k více než stovce televizních programů s výjimkou erotiky budou mít zákazníci O2TV v době od 15. prosince letošního roku do 5. ledna 2015. Operátor zároveň takto slaví i dosažení hranice 182 tisíc klientů, která padla na začátku prosince. O2 Czech Republic je jedním z mála firem tohoto typu u nás, jimž počet klientů stoupá.

ČTĚTE TAKÉ: O2 vyšla klientům O2TV GO vstříc, službu rozšířila na další operační systém

Na své si přijdou i návštěvníci O2 Videotéky. Vánoční sekce bude obsahovat například tituly, jako jsou Pretty Woman, Tři oříšky pro Popelku nebo Polární expres. Pro malé diváky jsme navíc připravili obsah zdarma. Děti v něm najdou na dvacet epizod různých seriálů a snímek Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě. To vše z produkce Disney, informoval David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností. Speciální nabídkou bude i tematický kanál Vánoční pohoda, který nabídne na programové pozici 666 záběry na hořící krb. Ty na Silvestra a Nový rok nahradí ohňostroj.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.