Hlavní navigace

O2TV chce zjednodušit menu svého set-top-boxu, plánuje nové služby

13. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 1. 2009

Telefónica O2 by chtěla v letošním roce ještě více zjednodušit ovládání set-top-boxu a menu svojí placené služby O2TV, digitální televize přes pevnou linku. Na konferenci Milníky digitální televize to řekl Libor Volek, content a IPTV development manager této společnosti. Součástí plánů Telefóniky je i ovládání set-top-boxu pomocí mobilního telefonu, například při nastavování nahrávání pořadů.

ebf - tip do článku - debata

Už nyní O2TV nabízí přístup k televiznímu programu přes mobil. Letos by chtěla posílit vlastní exkluzivní obsah v O2TV, který nyní tvoří hokejové kanály věnované domácí extralize a promo kanál O2 Info. Plánujeme vlastní zprávy, sportovní zprávy, mapy a další personalizované informace, uvedl Volek. Zákazníci O2TV už mohou přes televizní obrazovku také ovládat svůj účet u Poštovní spořitelny.

Podle Volka se Telefónice osvědčilo nabízet vedle placené digitální televize balíčky O2 Duo a O2 Trio, tedy i pevnou telefonní linku a vysokorychlostní připojení k internetu. 73 procent zákazníků O2TV má od nás zároveň telefon nebo internetové připojení, dodal.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).