Hlavní navigace

O2TV od Telefóniky s TV Bankou Poštovní spořitelny

27. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 10. 2008

Poštovní spořitelna ve spolupráci se společností Telefónica O2 představila ve čtvrtek jako první česká banka službu nazvanou TV Banka, díky níž mohou klienti ovládat své bankovní účty pomocí televizního ovladače. Produkt je poměrně nový a zatím je dostupný pouze ve Velké Británii, v Nizozemí a ve Španělsku. Službu může používat každý, kdo má internetové bankovnictví u Poštovní spořitelny. Stačí mít pouze IPTV produkt O2TV od Telefóniky O2 nebo zařízení Windows Media Center.

Zařazením TV Banky do nabídky O2 TV pokračujeme ve filozofii, že televize nemusí sloužit pouze jako zdroj zábavy, řekl při této příležitosti Michal Táborský, ředitel pro rozvoj IPTV a obsahových platforem z Telefóniky O2 Czech Republic. Prostřednictvím TV Banky lze zjistit zůstatek a pohyby na účtu, zadat jednorázový nebo trvalý příkaz, vyřídit si inkaso nebo dobít kredit mobilního telefonu. Součástí nabídky jsou dále aktuální měnové kurzy, seznam poboček a bankomatů Poštovní spořitelny i aktuální informace pro klienty.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).