Hlavní navigace

O2TV potěší bojovně naladěné fanoušky přenosem ze sobotního MMA turnaje

Autor: O2TV
Jan Brychta

UVNITŘ VIDEO – V sobotu 29. července se špička smíšeného bojového umění MMA představí na turnaji organizace Oktagon MMA, který se bude konat pod otevřeným nebem na pražské Štvanici.

Doba čtení: 1 minuta

Diváci se mohou těšit na bojovníky, jako je například Attila Végh, Paul Byrne nebo Gábor Boráros. Přímý přenos začíná na stanici O2 TV Sport od 21 hodin.

Jedná se o dosud největší MMA turnaj, který se v České republice a na Slovensku konal. Do hlediště by mohlo dorazit přes pět tisíc diváků. Bude to velká show v naprosto jedinečné atmosféře. Uděláme vše, aby to byl pro fanoušky nezapomenutelný zážitek, slibuje Ondřej Novotný, hlavní promotér galavečera, a také komentátor stanice O2 TV Sport.

Své síly porovnají bojovníci nejen z České republiky a Slovenska, ale také z Brazílie, Chorvatska nebo Irska. V hlavním a světově očekávaném zápase se představí Attila Végh, bývalý šampion Bellatoru, což je druhá největší MMA organizace na světě. Tento zástupce slovenské scény se utká s irským tvrďákem jménem Paul Byrne, který se připravuje v nejznámějším irském gymu SBG. Tam mu je parťákem třeba slavný Conor McGregor.

Chybět nebude ani hvězda reality show O2 TV Sport Oktagon Gábor Boráros, kterého čeká dosud nejtěžší a nejdůležitější zápas kariéry. Prověřit ho přijede Junior Marques, brazilský borec s úctyhodnou bilancí 7–0.

Hlavní karta dále nabídne divácky atraktivní zápas dvou šampiónů jiné organizace, ve dvou různých vahách – Miroslav Štrbák vs. Matěj Kuzník. Oblíbence publika a matadora Ilju Škondriče zase vyzve polský bojovník Michal Bobrowski, jenž naposledy v Čechách porazil populárního Petráška a zatrhl mu tak cestu do UFC. Neméně zajímavý souboj bude k vidění v podání Viktora Pavlíčka, dalšího šampiona na hlavní kartě, kterého přijede ověřit chorvatský zástupce Ivan Vitasovič.

O2 TV Sport vysílá kromě Oktagonu i exkluzivní přímé přenosy dalších z nejslavnějších domácích MMA organizací – XFN, Gladiator Championship Fighting (GCF) nebo Fusion Fight Night (FFN).

Našli jste v článku chybu?