Hlavní navigace

O2TV potěší bojovně naladěné fanoušky přenosem ze sobotního MMA turnaje

27. 7. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2TV
UVNITŘ VIDEO – V sobotu 29. července se špička smíšeného bojového umění MMA představí na turnaji organizace Oktagon MMA, který se bude konat pod otevřeným nebem na pražské Štvanici.

Diváci se mohou těšit na bojovníky, jako je například Attila Végh, Paul Byrne nebo Gábor Boráros. Přímý přenos začíná na stanici O2 TV Sport od 21 hodin.

Jedná se o dosud největší MMA turnaj, který se v České republice a na Slovensku konal. Do hlediště by mohlo dorazit přes pět tisíc diváků. Bude to velká show v naprosto jedinečné atmosféře. Uděláme vše, aby to byl pro fanoušky nezapomenutelný zážitek, slibuje Ondřej Novotný, hlavní promotér galavečera, a také komentátor stanice O2 TV Sport.

Své síly porovnají bojovníci nejen z České republiky a Slovenska, ale také z Brazílie, Chorvatska nebo Irska. V hlavním a světově očekávaném zápase se představí Attila Végh, bývalý šampion Bellatoru, což je druhá největší MMA organizace na světě. Tento zástupce slovenské scény se utká s irským tvrďákem jménem Paul Byrne, který se připravuje v nejznámějším irském gymu SBG. Tam mu je parťákem třeba slavný Conor McGregor.

Chybět nebude ani hvězda reality show O2 TV Sport Oktagon Gábor Boráros, kterého čeká dosud nejtěžší a nejdůležitější zápas kariéry. Prověřit ho přijede Junior Marques, brazilský borec s úctyhodnou bilancí 7–0.

Cloud23

Hlavní karta dále nabídne divácky atraktivní zápas dvou šampiónů jiné organizace, ve dvou různých vahách – Miroslav Štrbák vs. Matěj Kuzník. Oblíbence publika a matadora Ilju Škondriče zase vyzve polský bojovník Michal Bobrowski, jenž naposledy v Čechách porazil populárního Petráška a zatrhl mu tak cestu do UFC. Neméně zajímavý souboj bude k vidění v podání Viktora Pavlíčka, dalšího šampiona na hlavní kartě, kterého přijede ověřit chorvatský zástupce Ivan Vitasovič.

O2 TV Sport vysílá kromě Oktagonu i exkluzivní přímé přenosy dalších z nejslavnějších domácích MMA organizací – XFN, Gladiator Championship Fighting (GCF) nebo Fusion Fight Night (FFN).

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).