Hlavní navigace

O2TV umožňuje přístup k ovládání účtu u Poštovní spořitelny

24. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Poštovní spořitelna představila novou službu přímého bankovnictví jménem TV Banka, která jejím klientům umožní ovládání účtu i přes televizní obrazovku. Služba je dostupná pro všechny klienty Poštovní spořitelny, kteří využívají internetové bankovnictví a samozřejmě disponují patřičným vybavením. Kromě libovolného Windows Media Center zařízení (tedy například HTPC s Windows XP Media Center a vybranými edicemi Windows Vista) s přístupem k Internetu lze TV Banku používat i v rámci IPTV služby…

Poštovní spořitelna představila novou službu přímého bankovnictví jménem TV Banka, která jejím klientům umožní ovládání účtu i přes televizní obrazovku. Služba je dostupná pro všechny klienty Poštovní spořitelny, kteří využívají internetové bankovnictví a samozřejmě disponují patřičným vybavením. Kromě libovolného Windows Media Center zařízení (tedy například HTPC s Windows XP Media Center a vybranými edicemi Windows Vista) s přístupem k Internetu lze TV Banku používat i v rámci IPTV služby O2TV od Telefóniky O2. Právě možnost přímého bankovnictví je jednou z výhod IPTV oproti jiným digitálním platformám.

Zařazením TV Banky do nabídky O2 TV pokračujeme ve filozofii, že televize nemusí sloužit pouze jako zdroj zábavy. Může to být interaktivní pomocník v domácnosti, říká Michal Táborský, ředitel pro rozvoj IPTV a obsahových platforem v Telefónice O2. Podle zprávy o finančních výsledcích dominantního operátora na českém trhu za tři čtvrtletí tohoto roku, službu O2TV využívá 108 tisíc klientů. Porovnání programové nabídky s konkurencí jsme vám přinesli v nedávném článku Nabídka IPTV služeb v České republice. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).