Hlavní navigace

Oblíbená satelitní služba Telewizja na kartę HD zařadila do nabídky Polsat

6. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 6. 2011

V nabídce polské satelitní služby Telewizja na kartę, konkrétně v její HD verzi (TNK HD), která je pravděpodobně nejoblíbenější zahraniční platformou tuzemských diváků, se na počátku června objevil nečekaně tamní komerční kanál Polsat. Ten byl jedinou z velkých stanic, která doposud v nabídce chyběla. Háček je bohužel v tom, že program bude součástí TNK HD pouze omezenou dobu.

ČTĚTE TAKÉ: Sledujeme placenou satelitní televizi ze zahraničí: Telewizja na kartę

BRAND

Na zařazení Polsatu upozornil na svých webových stránkách sám provozovatel služby, společnost Cyfrowy Dom. Nabídka trvá od 1. června až do 31. srpna, tedy do konce letních dovolených. I proto je tato promo akce označena jako prázdninová. Otázkou tak pouze zůstává, proč TNK HD zařadila do své nabídky program právě teď. Důvod totiž její provozovatel na svém webu neuvádí. Jako jedno z možných vysvětlení je šance dostat stanici téměř ke všem zákazníkům ještě předtím, než na konci července proběhne velké pokrývání tamním terestrickým multiplexem 2, který právě Polsat obsahuje.

Parametry příjmu: Hotbird 6 (13 stupňů východně), 11158/V, SR 27500, FEC 3/4, SID 13101, V PID 257, A PID 258, PCR PID 257, norma DVB-S/QPSK.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).