Hlavní navigace

Óčko po roce opět kompletně předělalo web, start třetího kanálu slibuje za měsíc

1. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ NÁHLED Nový web má velice jednoduchou grafiku a návštěvník se v něm zároveň snadno orientuje. K dispozici je tu on-line vysílání Óčka i nového Óčka Gold.

Mediální skupina Mafra si pro diváky hudební televize Óčko připravila na 1. června jedno překvapení, o němž dopředu nehovořila. Kromě tematické stanice Óčko Gold, která dnes odstartovala v zemském vysílání a kabelové a IP televizi, také kompletně předělala své webové stránky dostupné na adrese: http://ocko.tv/. Televize se na svém portálu úplně vzdala systému řazení, který pro něj připravovala v roce 2011 společnost Mediaworks. Óčko o něm tehdy hovořilo jako o „metro stylu“ a zdůrazňovalo, že divák de facto nebude nikdy muset použít tlačítko zpět.

cif-tip-firmy


Zdroj: Hudební televize Óčko

Podoba webu, kterou Óčko představilo na konci roku 2011, a poté nasadilo přibližně o půl roku později

Z ARCHIVU: Televize Óčko změní svůj web, odchází od mateřského portálu iDnes.cz

Nová podoba webu Óčka je graficky sice na jednu stranu poměrně chudá, ovšem rychle se načítá a návštěvník se na ní snadno orientuje. Portál používá bílý podklad, dominantní barvou je na hlavní stránce červená. Návštěvník tu najde několik menu (například Nepřehlédni a Videa&Pořady, mezi nimiž jsou ještě umístěné neoznačené Novinky), díky kterým se může na celém webu pohybovat. Další menu jsou určeny jednotlivým kanálům Óčka, kromě vlajkové lodi i Óčku Gold a chystanému Óčku Expres. To ve své sekci slibuje start na 1. července, tedy přesně za měsíc.

Nová podoba hlavní webové stránky hudební televize Óčko
Autor: repro foto: Ocko.tv

Nová podoba hlavní webové stránky hudební televize Óčko

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.