Hlavní navigace

Od neděle nabídne Eurosport všechny zápasy ženského mistrovství Evropy ve fotbale

 Autor: Getty Images
UVNITŘ VIDEO – Eurosport představí živě všech 31 zápasů a pro semifinále a finále využije rekordní počet celkem čtrnácti kamer.
Jan Brychta 14. 7. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kromě lineárního vysílání budou moci fanoušci využít i internetový přehrávač Eurosport Player. Fotbalové mistrovství Evropy žen se koná v Nizozemsku a zahájí ho v neděli 16. července v 18 hodin duel domácích s Norskem. Na evropském šampionátu se představí osminásobný vítěz Německo, stříbrné z olympijských her Švédsko a evropské fotbalové velmoci Španělsko, Itálie, Francie a Anglie. Finálový zápas se bude hrát v Enschede v neděli 6. srpna od 17 hodin.

CIF20-tip-firmy

Eurosport bude všech 31 zápasů šestnácti týmů vysílat živě, všechny zápasy bude vysílat Eurosport 1 a v případě dvou zápasů ve stejný čas je odvysílá živě na Eurosportu 1 a Eurosportu 2. Pro semifinále a finále bude nasazeno čtrnáct kamer, což je více, než využíval pro ženský fotbalový zápas kdykoli v minulosti. Pro ostatní zápasy turnaje je pak připraveno dvanáct kamer. Loňské finále Ligy mistrů žen, které přenášel rovněž Eurosport, sledovalo napříč kontinentem 1,6 milionu diváků.