Hlavní navigace

Odstartovala satelitní stanice CS Link TV, zatím jen testuje

19. 10. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 10. 2007

V satelitní platformě CS Link se dnes odpoledne objevil nekódovaný test nové televize CS Link TV. Ta získala licenci pro vysílání v srpnu a bude zaměřená především na propagaci digitálního televizního vysílání se zvláštním zaměřením na digitální satelitní vysílání na pozicích 23,5°E a 19,2°E.

CS Link TV by měla být tematickým teleshoppingovým kanálem. Vysílání bude sestaveno z několika rotujících bloků – nabídka zboží a služeb k rozvoji digitálního televizního vysílání, komunikace a elektroniky (technická zařízení, komunikační sítě, komunikační služby, televizní technologie, programy, doplňkové služby), osvětové a vzdělávací pořady z oboru, významné události z oboru, zábavné pořady, magazíny a další doplňkové služby, uvádí web CS Linku. CS Link TV by již v příštím týdnu v úterý měla přinést od půl druhé přímou reportáž ze semináře Milníky digitální televize na veletrhu Invex.

MM socky3

Parametry příjmu: Astra 1E, 11.992 GHz/H, SR 27500, FEC 3/4, kódování žádné (FTA)

Screeny z chystaného vysílání si je možné prohlédnout na webu Parabola.cz zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.