Hlavní navigace

Olympiádu online uvidí také v Rakousku

6. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

6. 8. 2008

Olympijské hry v Pekingu, které začínají již za dva dny, budou moci sledovat online také rakouští koncesionáři, potažmo diváci vůbec. Rakouská televize ORF včera prostřednictvím tiskové zprávy oznámila, že svůj první program bude šířit online na stránce http://sport.or­f.at/spiele08/. To je zároveň adresa, kde zájemci najdou veškeré informace k olympiádě a budou si zde moci pustit i některé vrcholné okamžiky ze záznamu.

„Tím, že se některé události budou konat mezi třetí a osmou hodinou ranní, chceme dát šanci i těm, kteří se chtějí na některou z událostí podívat dodatečně,“ sdělila ORF v tiskové zprávě. Na přesunu určitých olympijských disciplín do atraktivnějších časů stojí zejména americká vláda, která požádala o vstřícnost Peking. V některých odvětvích má totiž hodně medailových nadějí a chce je přinést v co nejlepším době.

cif-tip-téma-foto

Olympiádu chystají prostřednictvím internetu šířit také německé ARD a ZDF a švýcarská SF. V olympijský portál se také v době konání Pekingu 2008 promění web nejen německého Eurosportu.

Zdroj: Pressetext Schweiz

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.