Hlavní navigace

Olympijský informační servis od Googlu, sportoviště na Street View

Jiří Macich ml.

Zimní olympijské hry ve Vancouveru začínají už tento pátek a Google připravil pro příznivce zimních sportů speciální stránku, kde je možné prohlížet program her, sledovat výsledky v jednotlivých disciplínách i žebříček zemí dle počtu získaných medailí. Dějiště jednotlivých soutěží si můžete nechat přímo zobrazit na Google Maps a nabízen je přehled olympijského zpravodajství z Google News. Olympijský informační servis si můžete přidat jako gadget také na personalizovanou startovací stránku…

Doba čtení: 1 minuta

Zimní olympijské hry ve Vancouveru začínají už tento pátek a Google připravil pro příznivce zimních sportů speciální stránku, kde je možné prohlížet program her, sledovat výsledky v jednotlivých disciplínách i žebříček zemí dle počtu získaných medailí. Dějiště jednotlivých soutěží si můžete nechat přímo zobrazit na Google Maps a nabízen je přehled olympijského zpravodajství z Google News. Olympijský informační servis si můžete přidat jako gadget také na personalizovanou startovací stránku iGoogle.

Zřejmě nejzajímavější součástí olympijského servisu od Googlu je pořízení snímků z jednotlivých sportovišť v dějišti her pro službu Street View. Můžete se tak pustit do virtuální procházky po areálech, kde se budou soutěžit v alpském lyžování, ledním hokeji, bobování, biatlonu, běhu na lyžích, severské kombinaci, letech na lyžích atd. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?