Hlavní navigace

Olympijský informační servis od Googlu, sportoviště na Street View

11. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zimní olympijské hry ve Vancouveru začínají už tento pátek a Google připravil pro příznivce zimních sportů speciální stránku, kde je možné prohlížet program her, sledovat výsledky v jednotlivých disciplínách i žebříček zemí dle počtu získaných medailí. Dějiště jednotlivých soutěží si můžete nechat přímo zobrazit na Google Maps a nabízen je přehled olympijského zpravodajství z Google News. Olympijský informační servis si můžete přidat jako gadget také na personalizovanou startovací stránku…

Zimní olympijské hry ve Vancouveru začínají už tento pátek a Google připravil pro příznivce zimních sportů speciální stránku, kde je možné prohlížet program her, sledovat výsledky v jednotlivých disciplínách i žebříček zemí dle počtu získaných medailí. Dějiště jednotlivých soutěží si můžete nechat přímo zobrazit na Google Maps a nabízen je přehled olympijského zpravodajství z Google News. Olympijský informační servis si můžete přidat jako gadget také na personalizovanou startovací stránku iGoogle.

Zřejmě nejzajímavější součástí olympijského servisu od Googlu je pořízení snímků z jednotlivých sportovišť v dějišti her pro službu Street View. Můžete se tak pustit do virtuální procházky po areálech, kde se budou soutěžit v alpském lyžování, ledním hokeji, bobování, biatlonu, běhu na lyžích, severské kombinaci, letech na lyžích atd. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.