Hlavní navigace

Operační systém Android od A až do Z

30. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den je na celém světě aktivováno více než 550 tisíc zařízení s operačním systémem Androidem. Do svých výrobků jej instaluje 39 výrobců. Android se tak řadí mezi nejúspěšnější mobilní platformy vůbec. Pro ty, kteří by chtěli proniknout do tajů Androidu, připravil náš sesterský server Root.cz v rámci Akademie Root školení. Dozvíte se na něm například, jak se dostat k Linuxu (tzv. „rootování“), jenž se pod hezkou tváří Androida skrývá a jak ho naplno využít. Pomůže vám to při záloze dat,…

Každý den je na celém světě aktivováno více než 550 tisíc zařízení s operačním systémem Androidem. Do svých výrobků jej instaluje 39 výrobců. Android se tak řadí mezi nejúspěšnější mobilní platformy vůbec.

Pro ty, kteří by chtěli proniknout do tajů Androidu, připravil náš sesterský server Root.cz v rámci Akademie Root školení. Dozvíte se na něm například, jak se dostat k Linuxu (tzv. „rootování“), jenž se pod hezkou tváří Androida skrývá a jak ho naplno využít. Pomůže vám to při záloze dat, zvětšování prostoru pro aplikace nebo sdílení připojení k Internetu a pokud chcete z telefonu dostat opravdové maximum. Nebude chybět ani názorná ukázka, jak v něm vyměnit kompletní systém za lepší. Obsah školení, stejně tak jako další informace, najdete na webu Akademie Root.