Hlavní navigace

Operátor Skylink začal oficiálně blokovat přenosy fotbalových zápasů UEFA

25. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Vypnutí požadují společnosti O2 TV a CET 21, které jsou vlastníkem práv k vysílání vybraných zápasů,“ informoval operátor klienty v České republice.

Satelitní služba Skylink ode dneška začíná oficiálně blokovat fotbalové zápasy UEFA, konkrétně Ligu mistrů a Evropskou ligu, kterou vysílá Rozhlas a televize Slovenska na území České republiky. Operátor tak reaguje podobně jako další firmy v byznysu placené televize na nutnost blokování přenosů z důvodu, že práva pro náš region drží CET 21 (Evropská liga) a O2 Czech Republic (Liga mistrů). Blokování přenosů se týká pouze karet pro region Česká republika, majitelé slovenských karet se „černé obrazovky“ obávat nemusejí.

ebf - partner 1

K TÉMATU: Těšíte se na dnešní fotbal s Plzní? Evropskou ligu už možná na RTVS neuvidíte

Ve středu 25. 11. 2015 od 20:25 do 22:50 a ve čtvrtek 26. 11. 2015 od 20:45 do 23:00 nebude pro zákazníky Skylinku, kteří používají dekódovací karty pro region Česká republika, dostupný přenos fotbalových utkání Ligy Mistrů a Evropské ligy, které vysílají slovenské programy Jednotka, Jednotka HD, Dvojka a Dvojka HD. Vypnutí požadují společnosti O2 TV a CET 21, které jsou vlastníkem práv k vysílání vybraných zápasů, informoval operátor. Podobně bude k blokování přistupovat Skylink i u budoucích přenosů těchto soutěží.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).