Hlavní navigace

Operátor Telenor pořádá v Praze odbornou konferenci. Dorazí i zástupci Skylinku a UPC

18. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na akci nebudou chybět člen představenstva M7 Group Jaromír Glisník, výkonný ředitel UPC DTH Magnus Ternsjö, ani šéf středo a východoevropské pobočky Telenoru Leiv Svenning.

14. března se v pražském Mariott Hotelu uskuteční konference, respektive spíše snídaně, pro pozvané odborníky, na téma placené televize v České republice. Vyplývá to z pozvánky, kterou dnes obdržela do e-mailu redakce DigiZone.cz. Akci pořádá server Broadband TV News, který monitoruje trh digitální televize v celé Evropě, ve spolupráci s operátorem Telenor Satellite Broadcasting. Motto konference je: „Placená televize v České republice – jdeme kupředu“.

KL22 hlasovani

Část pozvánky na Prague Business Breakfast, která se 14. března uskuteční v pražském Marriott Hotelu.

Část pozvánky na Prague Business Breakfast, která se 14. března uskuteční v pražském Marriott Hotelu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jaká témata otevře TVCON 2013, konference o komerčním využití aplikací Smart TV?

Z pozvánky je patrné, že akce se zaměří především na trh placené satelitní televize, který je v České republice doslova označován za nejvyspělejší v celé střední a východní Evropě a blíží se k dvěma a půl milionům domácností. Na akci vystoupí zástupci společnosti UPC DTH, která provozuje satelitní televizi freeSAT by UPC Direct, i M7 Group. Ta stojí za operátorem Skylink. Řeč by měla být nejenom o dalším směřování operátorů, ale také možném dalším vývoji na trhu placené televize u nás. Českou republiku bude na akci zastupovat Jaromír Glisník a Zdeněk Vaníček.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.