Hlavní navigace

Operátoři zemských DVB-T sítí změnili od listopadu identifikaci dvou kanálů

1. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Změna druhého označení programu z Fajnrock TV na Slušnej kanál souvisí s rebrandingem (proměnou) této stanice, jejíž tváří je například moderátor Pavel Anděl.

V digitálním pozemním televizním vysílání (DVB-T) došlo ze soboty na neděli ke změně identifikace dvou televizních stanic. Jedná se konkrétně o TV8 a Slušnej kanál (ex Fajnrock TV). První jmenovaná televize je součástí dvou zemských síti. Změna identifikace se týká konkrétně regionálního multiplexu 8 Českých Radiokomunikací, kde program před několika týdny vystřídal Slovak Sport.TV2. Ta se z pozemního vysílání v České republice úplně stáhla. Programová pozice je tedy nyní nově označena jako TV8.

ICTZ23

Fajnrock TV se přejmenovala na Slušnej kanál
Autor: repro foto Slušnej kanál

Fajnrock TV se přejmenovala na Slušnej kanál

K TÉMATU: TV Osem uzavřela dohodu s Radiokomunikacemi, čeká ji změna identifikace

Změna druhého označení kanálu z Fajnrock TV na Slušnej kanál souvisí s rebrandingem (proměnou) tohoto programu. Pod novým názvem je nyní bývalá Fajnrock TV šířena v pražské a středočeské Regionální síti 4 společnosti Prague Digital TV. V současné době se v tomto multiplexu nachází osm programových pozic. Šířeno je konkrétně šest televizních stanic, kromě Slušnýho kanálu i Retro Music TV, kinoSvět, TV Regina, Harmonie TV a Praha TV, a dvě rádia (Dechovka a Český Impuls).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.